ענפים

null

אופציות

  1. א 27.05
  2. ב 28.05
  3. ג 29.05
  4. ד 30.05
  5. ה 31.05
  6. ו 01.06
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום א'27.05

    אנגליה - אנגלית ראשונה, פלייאוף

    רות'רהאם - שרוסברי

    16:59
    רות'רהאם1.95
    ‫x‬2.65
    שרוסברי2.70
    S D +5

    ספרד - ספרדית שניה

    רייאוס דפורטיו - קורדובה

    21:29
    רייאוס דפורטיו4.70
    ‫x‬3.20
    קורדובה1.40
    S D +5

    הואסקה - חימנסטיק

    21:29
    הואסקה4.35
    ‫x‬3.10
    חימנסטיק1.45
    S D +5

    אוסאסונה - לורקה

    21:29
    אוסאסונה1.20
    ‫x‬3.55
    לורקה6.75
    S D +5

    קאדיס - טנריפה

    21:29
    קאדיס1.40
    ‫x‬3.00
    טנריפה4.80
    S D +5

    אלמריה - אלקורקון

    21:29
    אלמריה1.95
    ‫x‬2.45
    אלקורקון2.95
    S D +5

    סראגוסה - ויאדוליד

    21:29
    סראגוסה2.10
    ‫x‬2.60
    ויאדוליד2.55
    S D +5

    קולטורל לאונסה - אוביידו

    21:29
    קולטורל לאונסה2.15
    ‫x‬2.70
    אוביידו2.45
    S D +5

    ראיו וייקאנו - לוגו

    21:29
    ראיו וייקאנו1.20
    ‫x‬3.85
    לוגו6.75
    S D +5

    ספורטינג גיחון - גרנאדה

    21:29
    ספורטינג גיחון1.55
    ‫x‬3.05
    גרנאדה3.60
    S D +5

    אלבסטה - ברצלונה אתלטיק

    21:29
    אלבסטה2.15
    ‫x‬2.65
    ברצלונה אתלטיק2.40
    S D +5

    סביליה אתלטיקו - נומנסיה

    21:29
    סביליה אתלטיקו4.15
    ‫x‬3.00
    נומנסיה1.50
    S D +5

    ספרד - ליגה שלישית ספרד פלייאוף עלייה

    ראיו מחאדהונדה - קרטחנה

    12:59
    ראיו מחאדהונדה2.00
    ‫x‬2.65
    קרטחנה2.65
    S D +2

    מרבלה - סלטה ויגו ב'

    12:59
    מרבלה1.80
    ‫x‬2.70
    סלטה ויגו ב'3.05
    D +4

    מיראנדס - מאיורקה

    18:29
    מיראנדס2.05
    ‫x‬2.65
    מאיורקה2.60
    D +2

    ספרד - ליגה שלישית ספרד פלייאוף ירידה

    איזרה - יאגוסטרה

    18:59
    איזרה2.20
    ‫x‬2.70
    יאגוסטרה2.40
    D +4

    צרפת - צרפתית ראשונה, פלייאוף עלייה ירידה

    טולוז - אתלטיק אז'קסיו

    21:59
    טולוז1.30
    ‫x‬3.50
    אתלטיק אז'קסיו5.15
    S D +6

    צרפת - צרפתית שניה, פלייאוף עליה ירידה

    בור פרונה - גרנובל

    18:59
    בור פרונה2.10
    ‫x‬2.70
    גרנובל2.45
    S D +5

    ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית,פלייאוף עליה

    דפנסורס - אורקוויזה

    02:09
    דפנסורס1.80
    ‫x‬2.45
    אורקוויזה3.25
    D +5

    ארגנטינה - ליגה שניה העפלה/ירידה פלייאוף ארגנטינה

    סארמיינטו - סן מרטין דה טוקומן

    21:09
    סארמיינטו2.00
    ‫x‬2.40
    סן מרטין דה טוקומן2.70
    S D

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    אלטאך - שטורם גראץ

    18:29
    אלטאך2.80
    ‫x‬3.10
    שטורם גראץ1.75
    S D +5

    וולפסברגר - ראפיד וינה

    18:29
    וולפסברגר2.45
    ‫x‬3.00
    ראפיד וינה1.95
    S D +5

    אדמירה ואקר - סט. פולטן

    18:29
    אדמירה ואקר1.70
    ‫x‬3.15
    סט. פולטן2.90
    S D +5

    אוסטריה וינה - זלצבורג

    18:29
    אוסטריה וינה4.60
    ‫x‬3.80
    זלצבורג1.30
    S D +5

    מאטרסבורג - לאסק לינץ

    18:29
    מאטרסבורג2.20
    ‫x‬2.90
    לאסק לינץ2.20
    S D +5

    בלגיה - בלגית ראשונה,פלייאוף לליגה האירופית

    גנק - וארגם

    18:59
    גנק1.45
    ‫x‬3.35
    וארגם3.95
    D +6

    בוליביה - ליגה בוליביאנית,אפרטורה,פלייאוף

    חורחה ווילסטרמן - סן חוזה אורורו

    21:59
    חורחה ווילסטרמן1.25
    ‫x‬3.50
    סן חוזה אורורו5.25
    S D +5

    בוליביה - ליגה בוליביאנית,פלייאוף סודאמריקנה

    ספורט בויס - גואבירה מונטרו

    02:29
    ספורט בויס1.90
    ‫x‬2.80
    גואבירה מונטרו2.45
    D +4

    ברזיל - ברזילאית ראשונה

    פלמייראס - ספורט רסיפה

    00:59
    פלמייראס1.25
    ‫x‬3.35
    ספורט רסיפה5.75
    D +6

    אתלטיקו מיניירו - פלמנגו

    02:59
    אתלטיקו מיניירו1.75
    ‫x‬2.70
    פלמנגו3.05
    D +6

    פאראנה - אתלטיקו פארננסה

    16:59
    פאראנה2.55
    ‫x‬2.50
    אתלטיקו פארננסה2.05
    S D +5

    סאנטוס אס.פי. - קרוזיירו

    21:59
    סאנטוס אס.פי.2.05
    ‫x‬2.50
    קרוזיירו2.55
    S D +5

    בוטאפוגו - ויטוריה באהיה

    21:59
    בוטאפוגו1.65
    ‫x‬2.85
    ויטוריה באהיה3.10
    S D +5

    סלבדור באהיה - ואסקו דה גמא

    21:59
    סלבדור באהיה1.55
    ‫x‬2.90
    ואסקו דה גמא3.45
    S D +5

    אינטרנסיונל - קורינתיאנס

    21:59
    אינטרנסיונל1.70
    ‫x‬2.55
    קורינתיאנס3.30
    S D +5

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    גווארני - סי.אר.בי

    02:59
    גווארני1.50
    ‫x‬2.90
    סי.אר.בי3.60
    D +6

    ברזיל - ברזילאית שלישית, בית 1

    אתלטיקו אסריאנו - בוטאפוגו פראיבה

    00:59
    אתלטיקו אסריאנו1.80
    ‫x‬2.75
    בוטאפוגו פראיבה2.75
    D +5

    איי.בי.סי. - רמו

    01:59
    איי.בי.סי.1.55
    ‫x‬2.75
    רמו3.55
    D +5

    סאלגוורו - חואזיירנסה

    01:59
    סאלגוורו1.90
    ‫x‬2.65
    חואזיירנסה2.70
    D +3

    ברזיל - ברזילאית שלישית, בית 2

    אופראריו - בוטאפוגו אס.פי.

    21:29
    אופראריו2.05
    ‫x‬2.65
    בוטאפוגו אס.פי.2.40
    D +3

    ז'וינווילה - טופי

    21:29
    ז'וינווילה1.85
    ‫x‬2.65
    טופי2.75
    D +3

    צ'ילה - צ'יליאנית שניה,טורניר האמצע

    קוקווימבו אונידו - מליפילה

    00:59
    קוקווימבו אונידו1.65
    ‫x‬2.70
    מליפילה3.30
    D +6

    פוארטו מונט - אוניון סן פליפה

    00:59
    פוארטו מונט2.00
    ‫x‬2.55
    אוניון סן פליפה2.60
    D +6

    קלאב דה פורטס ולדיביה - סנטיגו מורנינג

    18:59
    קלאב דה פורטס ולדיביה2.05
    ‫x‬2.65
    סנטיגו מורנינג2.40
    D +6

    מאגאיינס - סן מרקוס

    18:59
    מאגאיינס1.95
    ‫x‬2.65
    סן מרקוס2.60
    D +6

    קופיאפו - נובלנס

    22:29
    קופיאפו2.00
    ‫x‬2.65
    נובלנס2.45
    D +6

    קוברסל - סנטיאגו וונדררס

    22:29
    קוברסל1.65
    ‫x‬2.80
    סנטיאגו וונדררס3.20
    D +6

    קוברלואה - ברנצ'אה

    22:59
    קוברלואה1.60
    ‫x‬2.75
    ברנצ'אה3.40
    D +6

    צ'ילה - צ'יליאנית ראשונה

    אוניברסידד קתוליקה צ'ילה - דפורטס אנטופגסטה

    02:59
    אוניברסידד קתוליקה צ'ילה1.45
    ‫x‬3.05
    דפורטס אנטופגסטה3.95
    D +4

    פלסטינו - קוריסו אונידו

    18:59
    פלסטינו2.05
    ‫x‬2.70
    קוריסו אונידו2.40
    S D +3

    אברטון - דפורטס טמוקו

    21:59
    אברטון1.70
    ‫x‬2.80
    דפורטס טמוקו3.05
    D +3

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    לינגבי - וונדסיסל

    16:59
    לינגבי1.75
    ‫x‬2.90
    וונדסיסל3.05
    S D +5

    אסביירג - סילקבורג

    18:59
    אסביירג2.00
    ‫x‬2.85
    סילקבורג2.50
    S D +5

    אקוודור - אקוודורית ראשונה

    דפורטיבו קואנקה - אאוקס

    19:59
    דפורטיבו קואנקה2.05
    ‫x‬2.60
    אאוקס2.45
    S D

    פינלנד - פינית שנייה

    קלובי - איי.סי. אולו

    18:29
    קלובי2.55
    ‫x‬2.85
    איי.סי. אולו2.00
    D +5

    הונגריה - הונגרית ראשונה

    ואשאש - סומבטהי האלאדס

    17:59
    ואשאש1.85
    ‫x‬2.90
    סומבטהי האלאדס2.75

    פאקשי - בלמזויוארוש

    17:59
    פאקשי1.75
    ‫x‬2.90
    בלמזויוארוש3.00

    דברצני - אקדמיית פושקאש

    17:59
    דברצני1.60
    ‫x‬3.10
    אקדמיית פושקאש3.30

    מזוקובשד - אויפשט

    17:59
    מזוקובשד2.10
    ‫x‬2.80
    אויפשט2.40

    פרנצוארוש - דיושגורי

    18:29
    פרנצוארוש1.20
    ‫x‬3.85
    דיושגורי6.00

    וידאוטון - בודפשט הונבד

    20:29
    וידאוטון1.40
    ‫x‬3.30
    בודפשט הונבד4.15

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    קפלאביק - איי.בי.וי

    18:59
    קפלאביק2.20
    ‫x‬2.90
    איי.בי.וי2.20
    S D +5

    קיי.אר - קיי.איי. אקוריירי

    19:59
    קיי.אר1.60
    ‫x‬3.05
    קיי.איי. אקוריירי3.30
    S D +5

    ויקינגור רקיאוויק - פיולניר

    19:59
    ויקינגור רקיאוויק1.90
    ‫x‬2.95
    פיולניר2.60
    S D +5

    סטיארנן - גרינדביק

    22:14
    סטיארנן1.55
    ‫x‬3.20
    גרינדביק3.45
    S D +5

    ואלור - בריידבליק

    22:59
    ואלור1.60
    ‫x‬3.10
    בריידבליק3.20
    S D +5

    יפן - יפנית שניה

    מיטו - אביספה פוקוקה

    07:59
    מיטו2.90
    ‫x‬2.55
    אביספה פוקוקה1.95
    S D +5

    טוצ'יגי - אומייה ארדיג'ה

    07:59
    טוצ'יגי2.55
    ‫x‬2.65
    אומייה ארדיג'ה2.10
    S D +5

    ימאגטה - קנאזאווה

    07:59
    ימאגטה2.20
    ‫x‬2.55
    קנאזאווה2.50
    S D +5

    רנופה ימגוצ'י - קמטמרה סנוקי

    08:59
    רנופה ימגוצ'י1.45
    ‫x‬3.10
    קמטמרה סנוקי4.05
    S D +5

    ג'ף יונייטד - קומאמוטו

    08:59
    ג'ף יונייטד1.60
    ‫x‬3.10
    קומאמוטו3.35
    S D +5

    מצ'ידה זלביה - פגיאנו אוקאימה

    09:59
    מצ'ידה זלביה2.30
    ‫x‬2.65
    פגיאנו אוקאימה2.25
    S D +5

    נורבגיה - נורבגית שניה

    טרומסדלן - נסט סוטרה

    18:59
    טרומסדלן1.70
    ‫x‬3.05
    נסט סוטרה2.95
    D +5

    יירב - ויקינג

    18:59
    יירב2.80
    ‫x‬2.95
    ויקינג1.80
    D +5

    פלורו - לבנגר

    18:59
    פלורו2.30
    ‫x‬2.90
    לבנגר2.10
    D +5

    סוגנדל - סטרומן

    18:59
    סוגנדל1.40
    ‫x‬3.30
    סטרומן4.55
    D +5

    אלסונד - האם קאם

    18:59
    אלסונד1.45
    ‫x‬3.35
    האם קאם3.85
    D +5

    מיונדאלן - סאנדנס

    18:59
    מיונדאלן1.75
    ‫x‬2.95
    סאנדנס2.95
    D +5

    נוטודן - אסיין

    18:59
    נוטודן2.00
    ‫x‬2.90
    אסיין2.45
    D +5

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    סטרומסגודסט - סנדפיורד

    18:59
    סטרומסגודסט1.25
    ‫x‬3.55
    סנדפיורד5.50
    S D +5

    בודו גלימט - רנהיים

    18:59
    בודו גלימט1.75
    ‫x‬2.95
    רנהיים3.00
    S D +5

    מולדה - סטארט

    18:59
    מולדה1.35
    ‫x‬3.50
    סטארט4.70
    S D +5

    הוגסונד - טרומסו

    18:59
    הוגסונד1.70
    ‫x‬2.95
    טרומסו3.05
    S D +5

    אודס - כריסטיאנסונד

    18:59
    אודס1.60
    ‫x‬2.90
    כריסטיאנסונד3.55
    S D +5

    רוזנבורג - בראן

    20:59
    רוזנבורג1.60
    ‫x‬2.85
    בראן3.60
    S D +5

    פרגוואי - פרגוואי ראשונה

    ליברטד אסונסיון - דפורטיבו קפיאטה

    02:29
    ליברטד אסונסיון1.40
    ‫x‬3.15
    דפורטיבו קפיאטה4.25
    D +6

    סרו פורטנו - גנרל דיאז

    23:29
    סרו פורטנו1.40
    ‫x‬3.25
    גנרל דיאז4.00
    S D +5

    סול דה אמריקה - אולימפיה אסונסיון

    23:29
    סול דה אמריקה2.95
    ‫x‬2.95
    אולימפיה אסונסיון1.65
    D +6

    פרו - פרואנית ראשונה

    דפורטיבו מוניסיפל - ספורט רוסאריו

    01:44
    דפורטיבו מוניסיפל1.40
    ‫x‬3.05
    ספורט רוסאריו4.10
    D +4

    ספורטינג קריסטל - אוניון קומרסיו

    19:14
    ספורטינג קריסטל1.10
    ‫x‬3.95
    אוניון קומרסיו7.00
    D +3

    אקדמיה קנטולאו - דפורטיבו סן מרטין

    21:29
    אקדמיה קנטולאו2.05
    ‫x‬2.80
    דפורטיבו סן מרטין2.30
    D +3

    רומניה - גביע רומני

    הרמנשטאדש - אוניברסיטטה קראיובה

    20:59
    הרמנשטאדש5.25
    ‫x‬3.60
    אוניברסיטטה קראיובה1.30
    S D +5

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    ספסי - בוטוסני

    17:59
    ספסי2.05
    ‫x‬2.65
    בוטוסני2.55
    S D +5

    סלובניה - סלובנית ראשונה

    מאריבור - גוריצה

    16:59
    מאריבור1.10
    ‫x‬4.40
    גוריצה8.00
    S D +5

    דומז'לה - אולימפיה לובליאנה

    16:59
    דומז'לה3.20
    ‫x‬2.80
    אולימפיה לובליאנה1.75
    S D +5

    אנקרן הרבטיני - אלומיני

    16:59
    אנקרן הרבטיני1.65
    ‫x‬3.10
    אלומיני3.15
    S D +5

    קרסקו - צלייה

    16:59
    קרסקו2.20
    ‫x‬2.95
    צלייה2.20
    S D +5

    רודאר - טריגלב

    16:59
    רודאר1.50
    ‫x‬3.20
    טריגלב3.60
    S D +5

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית שניה

    פוצן - אנסן גרינרס

    11:59
    פוצן1.65
    ‫x‬2.80
    אנסן גרינרס3.40
    S D +3

    שבדיה - שבדית ראשונה

    סנדסבאל - גטבורג

    15:59
    סנדסבאל2.25
    ‫x‬2.75
    גטבורג2.25
    S D +5
סה"כ תוצאות 385 סה"כ עמודים 4