ענפים

אופציות

  1. ה 29.06
  2. ו 30.06
  3. ש 01.07
  4. א 02.07
  5. ב 03.07
  6. ג 04.07
  7. כל הימים
[{"id":68,"period_id":113,"description":"המנצח/ת - כולל הארכות"},{"id":67,"period_id":113,"description":"הימור עם יתרון - משחקונים - כולל הארכות"},{"id":3053,"period_id":113,"description":"טופ - כולל הארכות"},{"id":69,"period_id":113,"description":"מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות"},{"id":110101,"period_id":113,"description":"תוצאה מערכות מדויקת - כולל הארכות"}]
  • המנצח/ת - כולל הארכות

    יום ה'29.06

    ATP - טורניר אנטליה

    א. ספי - ר.אלבוט

    TENN 15:19
    א. ספי1.20
    ר.אלבוט2.60

    א. מנארינו - פ.ורדסקו

    TENN 17:29
    א. מנארינו2.00
    פ.ורדסקו1.40
    S D

    ATP - טורניר איסטבורן

    ר. גסקה - קווין אנדרסון

    TENN 12:29
    ר. גסקה1.85
    קווין אנדרסון1.50
    S D

    מ. זברב - ב. טומיץ'

    TENN 12:29
    מ. זברב1.40
    ב. טומיץ'2.00
    S D

    ATP - טורניר איסטבורן, זוגות

    א.בגמן/א.מולטני - ד.שוורצמן/ג'.וסלי

    TENN 13:49
    א.בגמן/א.מולטני1.55
    ד.שוורצמן/ג'.וסלי1.80

    ר.בופאנה/א.סה - ט.פביאנו/ל.סאביל

    TENN 15:04
    ר.בופאנה/א.סה1.45
    ט.פביאנו/ל.סאביל1.95
    S

    ג'.נואל/פ.אוסבלד - מאטקובסקי/מירני

    TENN 15:09
    ג'.נואל/פ.אוסבלד2.10
    מאטקובסקי/מירני1.35

    ATP - טורניר אנטליה, זוגות

    ל.פאאס/א.שאמסאדין - א.מאראך/מ.פביץ'

    TENN 13:59
    ל.פאאס/א.שאמסאדין1.95
    א.מאראך/מ.פביץ'1.45

    ר.לינדסטדט/קוורשי - י.ארליך/נ.מקטיץ'

    TENN 16:39
    ר.לינדסטדט/קוורשי1.50
    י.ארליך/נ.מקטיץ'1.85
    S D

    ATP - ווימבלדון, זוגות, מוקדמות

    א.בהאר/א.ברי - סיי/שנור

    TENN 14:14
    א.בהאר/א.ברי1.65
    סיי/שנור1.65

    ניס/סאנצ'יץ' - בוזוליאץ'/צ'יפולה

    TENN 14:14
    ניס/סאנצ'יץ'1.55
    בוזוליאץ'/צ'יפולה1.75

    ד.מרצ'ן/וייסבורן - קראביץ/זלנאי

    TENN 14:14
    ד.מרצ'ן/וייסבורן1.85
    קראביץ/זלנאי1.50

    ATP - ווימבלדון, מוקדמות, סיבוב שלישי

    ס.אופנר - ג'.קלארק

    TENN 14:29
    ס.אופנר1.95
    ג'.קלארק1.45

    ג'. פטריק סמית' - כריסטיאן גארין

    TENN 14:29
    ג'. פטריק סמית'1.20
    כריסטיאן גארין2.50

    ו. מילוט - ט. פריץ

    TENN 14:59
    ו. מילוט2.75
    ט. פריץ1.20

    נ. יארי - ד. נוביקוב

    TENN 15:29
    נ. יארי2.05
    ד. נוביקוב1.40

    ד. קינג - ל. רוסול

    TENN 15:29
    ד. קינג2.15
    ל. רוסול1.35
    S D

    ס. ציטסיפאס - ג'. דה לור

    TENN 15:34
    ס. ציטסיפאס1.35
    ג'. דה לור2.10

    א. וורד - ט. גבשווילי

    TENN 15:34
    א. וורד2.45
    ט. גבשווילי1.25

    ד. ברנדס - א. בובליק

    TENN 15:34
    ד. ברנדס1.80
    א. בובליק1.55
    S D

    פ. פולנסקי - ס. טראבליה

    TENN 15:34
    פ. פולנסקי1.40
    ס. טראבליה2.05

    ד. קודלה - א. ווית'ינגטון

    TENN 15:44
    ד. קודלה1.20
    א. ווית'ינגטון2.60

    ל.לאקו - פ. גוז'ובציק

    TENN 15:44
    ל.לאקו1.55
    פ. גוז'ובציק1.75

    רובן במלמנס - ג'. מלצר

    TENN 15:44
    רובן במלמנס1.30
    ג'. מלצר2.35

    א.רובלב - פ. ה. מת'יו

    TENN 15:49
    א.רובלב1.25
    פ. ה. מת'יו2.45

    א. מרצ'נקו - מ. וויליס

    TENN 16:19
    א. מרצ'נקו1.40
    מ. וויליס2.00

    Challenge - צ'לנגר מילאנו

    ח. לונדרו - א. קולאריני

    TENN 13:19
    ח. לונדרו2.15
    א. קולאריני1.35
    S D

    ט. רוברדו - ג. קלזר

    TENN 18:29
    ט. רוברדו1.25
    ג. קלזר2.40

    Challenge - טורניר מילאנו, זוגות

    די ניקולה/מורוני - ארנאודו/גדין

    TENN 14:59
    די ניקולה/מורוני2.65
    ארנאודו/גדין1.20

    בדנארק/פל - גריגליס/קולר

    TENN 15:39
    בדנארק/פל1.85
    גריגליס/קולר1.50
    S

    WTA - טורניר איסטבורן

    כ. מלאדנוביץ - ס.קוזניצובה

    TENN 13:49
    כ. מלאדנוביץ1.40
    ס.קוזניצובה2.05
    S D +3

    א. קרבר - ל. ארוברנה-וצ'ינו

    TENN 14:14
    א. קרבר1.20
    ל. ארוברנה‪-‬וצ'ינו2.70
    +3

    WTA - טורניר איסטבורן, זוגות

    באבוס/חלצ'קובה - צ'אן/ניקולסקו

    TENN 16:24
    באבוס/חלצ'קובה1.45
    צ'אן/ניקולסקו1.90

    ט.בצ'ינסקי/ס.קוזניצובה - נ.מלישר/א.סמית'

    TENN 16:29
    ט.בצ'ינסקי/ס.קוזניצובה1.45
    נ.מלישר/א.סמית'1.95

    WTA - מוקדמות ווימבלדון,נשים

    א. פלקוני - אליצה קוסטובה

    TENN 12:59
    א. פלקוני1.35
    אליצה קוסטובה2.05

    פ. הרצוג - ב. האס

    TENN 12:59
    פ. הרצוג1.30
    ב. האס2.30

    נ. אבדוריימובה - א. לוטנר

    TENN 12:59
    נ. אבדוריימובה2.65
    א. לוטנר1.20

    מ. דה בריטו - קוליצ'קובה

    TENN 12:59
    מ. דה בריטו2.75
    קוליצ'קובה1.20

    א.פוטאפובה - ק. בויוקאקצ'אי

    TENN 12:59
    א.פוטאפובה1.30
    ק. בויוקאקצ'אי2.25

    מ. דוקה-מרינו - ק. וון דייקמן

    TENN 12:59
    מ. דוקה‪-‬מרינו1.30
    ק. וון דייקמן2.25

    א. ז'אבר - ל. קומקום

    TENN 12:59
    א. ז'אבר1.30
    ל. קומקום2.25

    ס. ויקרי - מ. גורג

    TENN 12:59
    ס. ויקרי1.30
    מ. גורג2.25

    מ. קאטו - א. מוחאמד

    TENN 12:59
    מ. קאטו2.25
    א. מוחאמד1.30

    א. קרוניץ - ר. סרמקובה

    TENN 12:59
    א. קרוניץ1.20
    ר. סרמקובה2.65

    ק. קנאפי - א. רודיונובה

    TENN 12:59
    ק. קנאפי1.30
    א. רודיונובה2.30

    ת. קורפטץ' - ל. קבררה

    TENN 12:59
    ת. קורפטץ'1.50
    ל. קבררה1.85

    ד. אייבה - ב. קרייצ'יקובה

    TENN 12:59
    ד. אייבה1.40
    ב. קרייצ'יקובה2.05

    מ. בוזרנסקו - פ. מאטריץ'

    TENN 12:59
    מ. בוזרנסקו2.55
    פ. מאטריץ'1.20

    ר. פטרסון - מ. אראקוביץ'

    TENN 12:59
    ר. פטרסון2.25
    מ. אראקוביץ'1.30

    ג'. לואב - א. סבלנקה

    TENN 14:14
    ג'. לואב1.85
    א. סבלנקה1.50

    א. קודריבצבה - פ. אבאנדה

    TENN 14:14
    א. קודריבצבה1.75
    פ. אבאנדה1.55
    S D

    א. בלינקובה - א. סוילו

    TENN 14:14
    א. בלינקובה1.25
    א. סוילו2.35

    זו לין - מ. בוזוקובה

    TENN 14:14
    זו לין1.60
    מ. בוזוקובה1.70

    ק. אן - ק. קוזלובה

    TENN 14:29
    ק. אן1.30
    ק. קוזלובה2.30

    פ.מונובה - ו. קוזמובה

    TENN 14:29
    פ.מונובה2.25
    ו. קוזמובה1.30

    מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות

    יום ה'29.06

    ATP - טורניר איסטבורן

    נ. דיוקוביץ' - ד. יאנג

    TENN 13:39
    מעל 20.51.60
    מתחת 20.51.75
    +3

    WTA - טורניר איסטבורן

    כ. מלאדנוביץ - ס.קוזניצובה

    TENN 13:49
    מעל 21.51.65
    מתחת 21.51.70
    +3

    א. קרבר - ל. ארוברנה-וצ'ינו

    TENN 14:14
    מעל 20.51.65
    מתחת 20.51.65
    S +3